Balsa-Trappen

Witaj

Witamy Państwa na stronach naszego serwisu. Na naszej stronie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące budowy i wyboru schodów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanych informacji bądź niektóre kwestie wydadzą się Wam niejasne, zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania o schodach.

O Nas

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę z zakresu doradztwa, projektowania, wykonania oraz montażu schodów na terenie Polski i całej Europy.

Firma Balsa z tradycjami sięgającymi blisko 10-tu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji schodów drewnianych. W oparciu o najnowsze technologie oraz ręczne dopracowanie najdrobniejszych szczegółów wytwarzamy schody wysokiej jakości o przeróżnych kształtach i kombinacjach materiałów.

Do produkcji naszych wyrobów używamy materiałów najwyższej jakości. Drewno, które stosujemy posiada najwyższy stopień odporności, dzięki czemu idealnie nadaje się ono do procesu produkcji.

handyman3-about-icon3

Darmowa Wycena i Pomiar

Korzystając z formularza kontaktowego, umów się z nami na darmową wycenę i pomiar schodów.
handyman3-about-icon1

Produkcja i Montaż

Jako producent schodów i ogrodzeń oferujemy najwyższą jakość materiałów i montaż.

Nie ma rzeczy nie możliwych...

Dużą część realizacji naszej firmy, stanowią schody nietypowe, wykonywane na indywidualne zamówienie. Do grona naszych odbiorców należą również architekci, firmy budowlane, developerzy do których kierujemy naszą ofertę i zapraszamy do współpracy.

Schody drewniane to nie tylko ciekawy wygląd, ale przede wszystkim wygoda, bezpieczeństwo i jakość. Precyzyjna obróbka oraz wyszukane materiały gwarantują najwyższy standard jakości naszych produktów.


Kontakt


handyman3-about-icon2

Kolory

Oferujemy rozwiązania kolorystyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, zważając na jakość i wytrzymałość produktu na lata.
handyman3-about-icon4

Ogrodzenia Metalowe

Balsa to nie tylko schody drewniane i balustrady, w naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości odgrodzenia metalowe, balustrady i balkony.