• PL : 0048 518 815 264 PL : 0048 518 815 264
  • DE : 0152 520 412 27 DE : 0152 520 412 27
  • info@zaun-system.eu info@zaun-system.eu
  • Image 10
  • Image 10
  • Image 10
  • Image 10

PRODUKCJA

Produkcja

Stal
Do produkcji naszych wyrobów używamy stali najwyższej jakości. Stal, którą stosujemy posiada najwyższy stopień czystości , dzięki czemu idealnie nadaje się ona do procesu cynkowania

PROCES SPAWANIA
Przy procesie spawania preferujemy metodę MIG/MAG. W metodzie MIG/MAG łuk elektryczny jarzy się między spawanym materiałem a elektrodą w postaci drutu. Łuk i jeziorko ciekłego metalu są chronione strumieniem gazu obojętnego lub aktywnego. Metoda ta nadaje się doskonale do spawania stali, dobierając druty elektrodowe odpowiednie dla różnych metali.

CYNKOWNIE OGNIOWE

Wyroby przez nas produkowane, są zabezpieczane przed korozją. Jednym z podstawowych zabezpieczeń antykorozyjnych jest proces cynkowania ogniowego. Cynkowanie, to proces mający na celu pokrycie powierzchni przedmiotów stalowych cienką powłoką cynku w celu ochrony przed korozją powodowaną działaniem powietrza i wody. Powłoka cynkowa wykazuje w warunkach miejskiego środowiska korozyjnego od kilku do kilkunastu razy większą odporność korozyjną od stali nie cynkowanej. Dzieje się tak dlatego, że potencjał standardowy cynku jest znacznie bardziej elektroujemny niż potencjał żelaza. Dzięki powłoce cynkowej wyroby nasze są chronione przed korozją na długie lata.

MALOWANIE PROSZKOWE

Proces malowania proszkowego stanowi z jednej strony dodatkową powłokę antykorozyjną, z drugiej zaś efekt końcowy danego wyrobu zyskuje dodatkowy aspekt wizualny. Standardowo używamy wszystkich kolorów zawartych w palecie RAL, zaś na szczególne życzenie klienta, mamy do dyspozycji farby o tzw. strukturze młotkowanej: stare srebro, stara miedź, stare złoto, zieleń. Dzięki zastosowanym procesom lakierniczym / malowanie proszkowe/, powłoka ogrodzenia staje się gładka i wolna od wszelkich rys czy zabrudzeń.