Produkcja

Do produkcji naszych wyrobów używamy materiałów najwyższej jakości. Drewno, które stosujemy posiada najwyższy stopień odporności, dzięki czemu idealnie nadaje się ono do procesu produkcji.

Firma Zaun System z tradycjami sięgającymi blisko 10-tu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji schodów drewnianych. W oparciu o najnowsze technologie oraz ręczne dopracowanie najdrobniejszych szczegółów wytwarzamy schody wysokiej jakości o przeróżnych kształtach i kombinacjach materiałów.

Dużą część realizacji naszej firmy, stanowią schody nietypowe, wykonywane na indywidualne zamówienie. Do grona naszych odbiorców należą również architekci, firmy budowlane, developerzy do których kierujemy naszą ofertę i zapraszamy do współpracy.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę z zakresu doradztwa, projektowania, wykonania oraz montażu schodów na terenie Polski i całej Europy.

Schody drewniane to nie tylko ciekawy wygląd, ale przede wszystkim wygoda, bezpieczeństwo i jakość. Precyzyjna obróbka oraz wyszukane materiały gwarantują najwyższy standard jakości naszych produktów.